ارتباط با هیئت

بسمه تعالی

پایگاه اینترنتی هیئت قرآن و عترت(ع)

تمامی اطلاع رسانی‌های رسمی هیئت و همچنین ارائه جزوات و گزارشها از طریق پایگاه حاضر انجام خواهد شد.

رایانامه هیئت

می توانید از آدرس qoranetrat.heyat@gmail.com برای بیان انتقادات و پیشنهادات استفاده کنید. همچنین برای ارسال سؤالات سوره و مبانی از این قسمت اقدام نمایید.

سامانه پیامکی هیئت

می توانید از طریق شماره ۳۰۰۰۲۱۹۰۰۰۰۰۴۹ برای بیان انتقادات و پیشنهادات و… استفاده کنید.

ایمیل مسئول اجرایی هیئت (آقای صبوریان)

mohsens ات‌ساین جیمیل دات کام.

آدرس پستی محل هیئت

لویزان، خیابان شیان، طجرلوی شرق، بعد از بانک پاسارگاد، شیان چهارم (جنوبی)، پلاک دو، طبقه زیرزمین

نحوه رفت و آمد به هیئت

در راستای ایاب و ذهاب به محل برگزاری هیئت تدابیری اندیشیده شده که دوستانی که وسیله شخصی ندارند بتوانند با عزیزان دارای وسیله به محل هیئت رفت و آمد کنند. همچنین سعی خواهد شد برای برخی از دوستان که از پایانه های حمل و نقل عمومی استفاده می کنند و با هیچ یک از اعضای دارای وسیله نمی توانند از مراسم برگردند، سرویسی برای دسترسی به نزدیک ترین پایانه ها در مسیر برگشت تدارک دیده شود. از آنجایی که تعداد زیادی از اعضا از این طریق توسط مسئولین ایاب و ذهاب با هم هماهنگ شده اند و شماره تماس یکدیگر را دارند، هماهنگی های لازم برای هر جلسه با خود اعضا خواهد بود. در صورتی که در این مورد سوالی وجود دارد با آقای حبیبی مسئول ایاب و ذهاب با شماره ۰۹۱۹۳۹۷۳۶۲۰ تماس بگیرید.

نحوه رفت و آمد با وسائل نقلیه عمومی: در ایستگاه ” گلبرگ” خط دو مترو پیاده شده، به سمت میدان رسالت می روید. سپس سوار بر تاکسی های خط “رسالت-لویزان” (البته ظاهراً باید قید کنید که از مسیر شیان بروند) شده و در نزدیکترین نقطه به “خ شیان، کوچه شیان سوم” پیاده شوید.(برای مشاهده دقیق مکان هیئت در نقشه به شکلهای زیر هم توجه کنید)

نحوه رفت و آمد با وسیله شخصی: دوستانی که از وسیله شخصی برای رفت و آمد به هیئت استفاده می‌کنند، می توانند برای دسترسی بزرگراه امام علی(ع) را انتخاب کنند. اگر از این بزرگراه به سمت شمال در حال حرکت هستید، پس از گذشتن از پل بزرگراه شهید همت اولین خروجی را به سمت راست پیچیده و مطابق کروکی زیر به محل هیئت تشریف بیاورید.(برای بزرگتر شدن عکس بر روی آن کلیک کنید)

 کروکی محل هیات

در صورتی که به سمت جنوب در این بزرگراه در حال حرکت هستید، پیشنهاد می‌شود از روی پل بزرگراه شهید همت (خروجی شرق) دور زده و به لاین شمالی بزرگراه امام علی(ع) بیایید و مطابق کروکی به محل هیئت تشریف بیاورید.

http://tadabor.ir/wp-content/uploads/2013/07/koli.jpg

 و آخر دعواهم ان الحمد لله رب العالمین